Vacature voor administratief medewerker

Voor onze afdeling veeartsen
Spoed!
Filteren
Maak hieronder je keuze
Abonneer je op onze nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle laatste ontwikkelingen en leuke weetjes!

Je bericht is succesvol verzonden
Er ging iets mis, probeer het later opnieuw
Selecteer een maand
Selecteer een maand
 • Toon alles
 • maart 2021
 • februari 2022
 • juni 2022
 • juli 2022
 • september 2022
 • november 2022
 • december 2022
Selecteer een tag
Selecteer een tag
 • Toon alles
 • Paard
 • Koe
 • Voorlichting
 • Koningsdag
 • Pinksteren
 • Dierenarts
 • Jongvee
Geplaatst op 06 december 2022 Vacature voor administratief medewerker

Dierenartsen AnimalCare heeft een vacature voor een administratief medewerker voor onze afdeling veeartsen.  We zoeken iemand met een brede interesse die op termijn de boekhouding van onze praktijk volledig kan verzorgen.

Als administratieve medewerker zul je eerst ingewerkt worden op de werkvloer. Daar zullen je taken bestaan uit klantcontact (telefonisch en aan de balie), het verzorgen van medicijnbestellingen van veehouders, laboratoriumwerk en planning (agendabeheer) en ondersteuning van onze dierenartsen in de breedste zin van het woord.

Terwijl je op die manier de ins en outs van de praktijkvoering leert kennen, zullen we je ook al inwerken in de financiële administratie en (een beperkt deel) salarisadministratie. Je zult dus ingezet worden op een breed gebied van werkzaamheden. De inhoudelijke werkzaamheden kunnen in de loop der tijd wijzigen mede afhankelijk van de ontwikkelingen in de organisatie en je eigen interessegebieden.

Omdat onze praktijk meerdere afdelingen kent, is de financiële administratie van de praktijk complex. Dat vraagt inzicht, overzicht en flexibiliteit. De collega die we zoeken is daarom zowel financieel, administratief als organisatorisch sterk.

Gewenst profiel:

 • 20 – 28 uur per week beschikbaar
 • Een afgeronde hbo-opleiding op financieel administratief gebied
 • Aantal jaren ervaring op een financiële administratie
 • Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
 • Flexibele instelling, kunnen omgaan met piekbelasting, wisselende en soms ad-hoc opdrachten
 • Competentie om taak overstijgend te denken en te anticiperen op oorzaak en gevolg in financieel administratieve processen
 • Plezier in het probleemoplossend denken

N.B. In deze functie heb je geen contact met dieren!

Je kunt je sollicitatiebrief en CV mailen naar veearts@animalcare.nl en voor vragen kan je bellen met 0341 - 35 12 35 en vragen naar Marjan Nijhof.